Serwis


 

FURUNO POLSKA Sp. z o.o. gwarantuje Ci profesjonalny i natychmiastowy serwis Twoich urządzeń FURUNO.

Jako właściciel i użytkownik urządzeń FURUNO, zawsze otrzymujesz zabezpieczenie w postaci zaangażowanego serwisu i pełnego dostępu do oryginalnych części zamiennych. Kluczem naszej działalności jest profesjonalne podejście do Klienta, które możemy zapewnić dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników w branży morskiej.

FURUNO POLSKA zapewnia szeroki wachlarz usług, obejmujących m.in.: zarządzanie projektami, doradztwo, instalacje, uruchomienia, przeglądy okresowe, naprawy i szkolenia.

Dogodna lokalizacja biura w Gdyni umożliwia naszym inżynierom przeprowadzanie szybkich i skutecznych interwencji serwisowych na terenie kraju.

Ponadto przynależność do światowej sieci serwisowej FURUNO oznacza sprawną aranżację i koordynację pracy w każdym porcie świata.Nasze zaangażowanie pozwala zapomnieć o uciążliwościach związanych z poszukiwaniem serwisu w najbardziej odległych zakątkach globu, maksymalnie upraszczając proces komunikacji na linii statek-serwis.

Stały dostęp do bazy danych produktów FURUNO pozwala na szybką identyfikację każdego urządzenia i podjęcie trafnych działań zmierzających do rozwiązania problemu. Zaplecze części zamiennych, podzespołów i materiałów eksploatacyjnych FURUNO czyni nasz serwis niezwykle skutecznym.

Przeczytaj proszę poniższe zalecenia, aby zobaczyć co musisz zrobić, by jak najsprawniej zaaranżować serwis i części zamienne, których potrzebujesz.

Statki komercyjne

FURUNO POLSKA Sp. z o.o. kompleksowo obsługuje Armatorów zarówno w zakresie obsługi serwisowej statków, jak i dostawy części zamiennych.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać natychmiastową pomoc w każdej sprawie serwisowej:

Tel.: +48 58 669 02 20
Fax: +48 58 669 02 21
E-mail: service(at)furuno.pl

Jednostki rybackie

Sieć dystrybutorów / agentów znających lokalne rynki pozwala nam utrzymywać pozycję wiodącego dostawcy urządzeń radio-nawigacyjnych i echolokacyjnych dla kutrów rybackich. We wszelkich sprawach serwisowych skontaktuj się ze swoim lokalnym dystrybutorem lub bezpośrednio z FURUNO POLSKA Sp. z o.o.

Jednostki rekreacyjne

Urządzenia FURUNO dla jednostek rekreacyjnych są dystrybuowane poprzez sieć wyspecjalizowanych dilerów, którzy są w stanie podjąć się wykonania instalacji / serwisu lub zorganizowania części zamiennych. Skontaktuj się zatem ze swoim lokalnym dystrybutorem lub bezpośrednio z FURUNO POLSKA Sp. z o.o., aby uzyskać pomoc w zakresie serwisu.