FURUNO POLSKA Sp. z o.o., wiodący dostawca urządzeń radionawigacyjnych dla przemysłu okrętowego, poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

KOORDYNATOR SERWISU

Koordynator Serwisu jest punktem kontaktowym dla zapytań związanych z serwisem technicznym urządzeń i systemów
elektroniki morskiej FURUNO.

Jako Koordynator Serwisu będziesz odpowiedzialny za odbieranie, rejestrowanie, planowanie i aranżację zgłoszeń serwisowych,
a także realizowanie zamówień wymaganych części zamiennych.

Obowiązki:

• Kompleksowa obsługa zgłoszeń serwisowych - od wyceny do finalizacji.
• Odpowiadanie na zapytania serwisowe Klientów.
• Wsparcie techniczne.
• Koordynowanie procesu serwisu.
• Nadzór nad terminowością realizacji prac serwisowych.

Umiejętności:

• Wykształcenie wyższe - kierunek nawigacja morska, elektronika lub radioelektronika.
• Znajomość języka angielskiego, minimum na poziomie średniozaawansowanym.
• Bardzo dobra znajomość MS Office.
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną z zakresu elektroniki.
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze Klientów z branży morskiej,
a także znajomość zagadnień z zakresu serwisu i instalacji urządzeń elektroniki morskiej.
• Wysokie umiejętności interpersonalne.
• Asertywność, elastyczność i pozytywne nastawienie.
• Zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

• Możliwości rozwoju zawodowego w renomowanej firmie.
• Praca w międzynarodowym, otwartym środowisku, w przyjaznej atmosferze.
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

INŻYNIER SERWISOWY

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - inżynier elektronik lub elektryk.
  • Doświadczenie w instalacji i serwisie sprzętu okrętowego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Gotowość do pracy na morzu i za granicą.
  • Elastyczność w doborze godzin pracy.
  • Dynamizm, odpowiedzialność i kreatywność.

Oferujemy:

  • udział w interesującym i dynamicznym przedsięwzięciu międzynarodowym;
  • możliwość osobistego rozwoju;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • szkolenia.

Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV oraz aktualne zdjęcie prosimy przesyłać na adres e-mail firmy FURUNO POLSKA Sp. z o.o.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)”.